Dzień dobry, miło mi, że odwiedzili Państwo moją stronę.

Kim jest One Man Show?

Przede wszystkim szczęściarzem, który swoją ciężką pracą doprowadził do tego, że jego pasja stała się praca, a praca pasją.

A poza tym pozytywnie nastawioną do życia osobą, która zaraża optymizmem, zawsze się uśmiecha, motywuje i wspiera.

Wykorzystując slogany wielkich korporacji jestem zwolennikiem teorii, że wszystko jest możliwe,niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu.

Niczym Tom Cruise w Mission Impossible, jestem zdania, że zawsze się uda.

A cytując Paulo Coelho, napiszę, że „kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały Wszechświat działa potajemnie, by udało Ci się to osiągnąć.”

I tak jest również w moim przypadku.

Wszystko zaczęło się ponad 20 lat temu od sceny, mikrofonu i karaoke…

Przez ostatnie 8 lat swojej ciężkiej pracy osiągnąłem więcej niż mógłbym przypuszczać.

Dzisiaj mam za sobą z sukcesem poprowadzonych ponad 600 wszelkiego rodzaju eventów, uroczystości, bankietów i przyjęć.

Poprowadziłem uroczystości dla ponad 40 narodowości, od USA, przez Boliwię, prawie całą Europę po Nigerię.

Posługując się językiem angielskim, niemieckim i polskim oczywiście.

Jako DJ gram na ekskluzywnych bankietach w całej Polsce takich jak między innymi sympozja neurochirurgów, jubileusze ogólnopolskich firm, na balach adwokatów, czy międzynarodowych dniach morza.

Jako konferansjer prowadzę najbardziej prestiżowe wydarzenia takie jak uroczystości państwowe, wydarzenia kulturalne, targi branżowe, eventy okolicznościowe posługując się językiem polskim, angielskim i niemieckim.

Jako wokalista z ciepłą barwą głosu i umiejętnością śpiewania mogę uświetnić każde przyjęcie, każdą uroczystość, każdy bankiet czy wydarzenie mini recitalem. Moją ulubioną piosenką, którą również wykonuję jest „My way” Franka Sinatry. To co robię to moja droga, z której nie chcę zbaczać tylko iść właśnie nią.

Jako dziennikarz miałem przyjemność przeprowadzania wywiadów z blisko 50 znanymi osobistościami w Polsce. Aktorami, piosenkarzami, celebrytami, pisarzami.

Jako reporter telewizyjny relacjonuję największe wydarzenia kulturalne, biznesowe i medialne. Dotychczas nagrałem kilkadziesiąt filmów zarówno dla magazynu szczecińskiego Prestiż jak i w telewizji PromoTV, którą założyłem. Współpracuję na co dzień ze swoim kamerzystą.

Dlaczego One Man Show?

Odpowiedź jest prosta.

DJów, konferansjerów, wokalistów jest wielu. One Man Show jest tylko jeden. I nie chcę, żeby zabrzmiało to jak banał. Nie spotkałem w Polsce osoby, która prowadzi uroczystości w trzech językach, która przy tym przyzwoicie śpiewa i jako dj/prezenter muzyczny gra dobrą muzykę bez disco polo.

A jak prowadzi, śpiewa i gra oceniają inni.

Posiadam ponad 100 referencji od firm, instytucji czy par młodych

Jestem jednym z kilkunastu DJów w branży weselnej w Polsce, którzy mogą pochwalić się certyfikatem honorowego członka Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych za jakość świadczonych przeze mnie usług. A certyfikat otrzymałem dwa lata z rzędu.

Do zobaczenia na Waszych uroczystościach, eventach, bankietach i przyjęciach.

Wasz One Man Show