One Man Show - Reporter TV
Pracując w Szczecińskim Magazynie Prestiż ponad 3 lata temu, podjąłem się relacjonowania wydarzeń kulturalnych, biznesowych w Szczecinie, jako reporter telewizyjny za pomocą medium jakim był Prestiż TV.
 
Od tamtego czasu relacjonowałem kilkadziesiąt eventów, uroczystości. W późniejszym okresie założyłem swoją własną telewizję jako PromoTV.
 
Jeśli chcieliby Państwo wypromować swoje wydarzenie, jubileusz, być może pochwalić się na forum sukcesami swojej firmy, serdecznie zapraszam.  
Relacja PromoTV z Inspiration Night i Targów Beauty Trends

Zapraszamy na relację z wydarzenia, które po raz pierwszy miało miejsce w Szczecinie. Inspiration Night oraz Targów Beauty Trends. W ciągu weekendu mogliśmy posłuchać wystąpień Doroty Welmann, Łukasza Jakóbiaka oraz Mai Sablewskiej. Były pokazy mody oraz mistrzostwa w stylizacji rzęs i makijażu. Ponad 100 wystawców z całej Polski przyjechało przedstawić swoje produkty i usługi.

Opublikowany przez Promotv Środa, 21 marca 2018
Gala Pracodawca Roku 2018

Przy pięknej pogodzie, wyśmienitej atmosferze, wspaniałej muzyce, wykwitnym cateringu 25. maja na Wałach Chrobrego odbyła się Gala Pracodawca Roku 2018. Zorganizowana już po raz 13. Drugi rok z rządu w nowej formule jako Gala Pracodawca Roku. Kapituła konkursu wyróżniła kilkanaście firm spośród kilkudziesięciu zgłoszonych. Galę uświetnił występ zespołu Blue Cafe. Przybyli goście bawili się do późnych godzin nocnych. Zapraszamy na relację.

Opublikowany przez Promotv Poniedziałek, 4 czerwca 2018

Skontaktuj się ze mną »